Trio Frans Vermeersseen inspeelconcert

Datum: 21 november 2022
Tijd: 20:30 - 22:45 uur

Trio Frans Vermeersseen inspeelconcert

Het nieuwe trio van saxofonist Frans Vermeerssen gaat begin december een eerste album opnemen in de Rode Hert Studio te Roderwolde. Ter voorbereiding spelen ze hier in De Bres een inspeelconcert.
Frans Vermeerssen  tenor- en sopraansaxofoon
Dion Nijland  contrabas
Thomas Jaspers  drums
De triobezetting is volgens Vermeerssen de kleinste “complete” band in de jazzmuziek. Veel van zijn favoriete muziek is triomuziek: Sonny Rollins “Live at the Village Vanguard” en “Way out West”, Ornette Coleman “At the Golden Circle”, maar ook het triowerk van altist Arthur Blythe en het illustere “Air” met Henry Threadgill.
Met bassist Dion Nijland werkte Vermeerssen al lange tijd samen in de groep Talking Cows. Drummer Thomas Jaspers studeerde enkele jaren geleden met een indrukwekkende eindauditie af aan het ArtEZ conservatorium Arnhem.
Voor het nieuwe album schreef Vermeerssen alle composities.

Kaarten bestellen

Er kunnen geen reserveringen meer worden geplaatst voor dit evenement.